| AndrewR a întrebat:

Salutare!
Am achizitionat de curand un Allview x4soul, a functionat ok, dar acum, nu se mai aude nimic cand intru pe Youtube sau cand ma suna cineva. Mentionez ca functioneaza difuzorul, se aude in timpul apelului si cand am castile, nu functioneaza pe speaker in timpul apelului si nici Youtube nu reda. Cunoasteti problema?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Probleme e Allview. E petardă!
Brand românesc! Bună glumă! Făcute în China noaptea cu lumina stinsă!
Dacă ești în limita celor 30 de zile de la achiziționare fă retur și cumpără altceva!

| Bogdan70001 a răspuns:

Este Allview...telefoanele lor sunt proaste de la hardware la software...parerea mea este ca este o problema de tip software.

Stiu ca nu o sa-ti placa ideea, dar inde-l si cumpara-ti un Xiaomi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncă rebutul. Ala nu e telefon, e doar o imitație.

| AllviewSupport a răspuns:

Buna! Iti multumim pentru alegerea acestui produs Allview si dorim sa te asiguram de tot suportul nostru pentru rezolvarea situatiei cu care te confrunti.
Legat de produsul tau, pentru ca nu ne-am mai confruntat cu aceasta problema, te rugam sa trimiti device-ul la service. Poti deschide un tichet, chiar pe site-ul nostru: http://ticket.allview.ro/open.php
Iti multumim pentru intelegere!
Echipa Allview