| silvia_3847 a întrebat:

Am si eu o problema.sad.
ieri mi-am scos cardu din telefon sa imi pun cate ceva pe el.si cand l-am bagat inapoi nu a mai mers. l-am tot scos si bagat dar degeaba.mentionez ca telu meu e samsung shark slider

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa sufli in locul in care bagi cardul daca nu stinge telu si scoate bateria pentru 5 min si dupa aia incearca daca nici asa nu merge incearca sa vezi daca cardul tau in alt tel vezi daca merge atunci inseamna ca are ceva telu tau daca nu merge in alt tel inseamna ca cardul is stricat

Bafta happy

| silvia_3847 explică:

Pai cardul e bun.ca l-am bagat in telefonul` lu o prietena si merge.