| Gmcc a întrebat:

Am un samsung ch@t 335 si am o problema! Il conectez la pc si imi apare cardu! Pun un fisier pe el iar in telefon nu mi-l arata! Daca bag cardu in al telefon imi arata fisierul! Mentionez ca pana acum 2-3 saptamani a mers! RASPUNS BUN=Funda!

Răspuns Câştigător
| Pyty_3503 a răspuns:

Daca acel fisier are un nume prea lung nu poate aparea pe telefon, asa ca redenumeste fisierul pe calculator si baga cardul inapoi in telefon si vezi daca merge. FUNDA te rog.