| pustoaicamicasibuna a întrebat:

Am si eu o problema la calculator, mi-am bagat urechile prin windows 7 si am creat un cont de administrator si unul standard, pe ala de administrator dupa un timp l-am dezactivat, ei acum cand vreau sa instalez un program sau sa fac vreo modificare la windows imi zice de "control cont utilizator" si am la dispozitie numai sa dau clik pe "nu"....va rog mult ajutati-ma cumva cu niste sfaturi, ceva...ca nu as vrea sa reinstalez windowsul! Oare daca bag iar cd cu windows 7 si dau sa repare sistemul pierd programele instalate si tot? dar data o sa fie cea de astazi sau cea de data trecuta cand am instalat windowsul?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa apara data ultimei instalari, pentru ca nu tu ai mai instalat ci doar ai reparat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa dai reparare si nu va sterge nimic din programele instalate!

| pustoaicamicasibuna explică (pentru anonim_4396):

Mai am o problema...nu booteaza nici xp nici vista nici 7 crying ce sa fac? am intrat in bios si am dat f7-ceva de default adica sa revina la setarile initiale din fabrica dar degeaba crying

| pustoaicamicasibuna explică (pentru anonim_4396):

Mai am o mica intrebare, daca reusesc sa ii dau reparare, o sa apara ca am instalat windowsul azi sau ramane data ultimei instalarii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru pustoaicamicasibuna):

O sa apara data ultimei instalari, pentru ca nu tu ai mai instalat ci doar ai reparat!