| cristime a întrebat:

Am windows 7 si s-a trezit mama sa isi faca profil de administrator ca sa puna parent control. Problema ca mi-a scos mie privilegile de administrator si nici ei nu si-a pus si acum pe orice profil as intra nu ma mai lasa sa instalez/reinstalez nimic ( adica nici windowsul ). Help.

2 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pai ca sa reinstalezi windows-ul nu trebuie sa intrii pe niciun profil. Bagi CD-ul cu Windows si ii dai "rebot". Cam asa ar trebui sa faci.

| cristime explică:

Am incercat nu ma lasa crying.