| adi943466 a întrebat:

Am si eu o problema la gta 4.am luat un mod care nu a mers si imi trebuie fisierul visualsettings. dat din C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\common\data (poate voi aveti instalat jocul in alta partitie)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kozzmyn a răspuns:

Nu e problema de partitia in care e jocul. Dupa cum vad ai windows 7 pe 64 bitI. Eu cred ca de la asta este pentru ca am mai avut jocuri care nu merg pe 64 de biti. Cele mai multe jocuri se fac pentru 32 bitI. Eu iti recomand sa treci pe 32 biti cu toate ca viteza de rulare a pc-ului e mai buna pe 64. BAFTA!