| mrBean008 a întrebat:

Am si eu o problema:mi-am luat iphone4s si am folosit aplicatia boomerang dar am 2 prbobleme:1- nu se intoarce
2-se strica la aterizare

mi-am cumparat inca 4 la fel si toate s-au stricat la aterizare. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| alexandra2222 a răspuns:

Nimic doamne ce copil cum sa se intoarca un telefonlaughinglaughinglaughing

| mrBean008 explică:

Are bani da' de ce mi-as lua asa ceva? sunt cu pc-urile de o viata.Tu tot cu prostia ai ramas?

| mrBean008 explică:

Was a fuckin joke.Si-mi mai bag cv in prietenii mei care stiu parola ca nu eu am intrebat asta.Eu doar m-am trezit cu niste insulte de la inteligenti cu bursa la universitatea Cocaleri