| karla_3547 a întrebat:

Am si eu o problema: nu inteleg de ce cand imi pun o imagine pe desktop la scurt timp imi dispare si ramane ecranul negru. Mentionez ca am windows 7. multumesc!

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Am mai raspuns la astfel de intrebari, dar se pare ca nu sunteti atenti, ti-ai luat update-urile de pe net, si automat ti-a recunoscut windows-ul ca fiind unul piratat, furat:))...este un program care te scuteste de o reinstalare de windows, si anume, windows nt command script. Poti sa-l descarci de aici...http://www.file-extensions.org/cmd-file-extension,pe urma instalezi programul, dai un restart pc-ului, si s-a rezolvat. Succes.

| Smackdown a răspuns:

Click dreapta->personalizate->Desktop backuground->setezi imaginea->save changes

| szergiu a răspuns:

Eu cred altceva. ti-a aparut ceva cu WGA nu? si ai instalat acea chestie dupa care ti se facea ecranul negru si jos in dreapta iti apare ceva cu WGA... din cate mi-au spus prietenii acea este o sesizare de la Microsoft pentru ca nu ai liceenta. iti sugerez sa reinstalezi windowsul si daca iti mai apare asa sa nu mai instalezi aia dai cancel de fiecare data.

| micky a răspuns:

Asta inseamna ca ai windows geniune adica windows ul tau este piratat. Am avut si eu problema asta si mi-am reformatat pc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0749296686 sunama si iti zic eu cum sa faci