| Den_2403 a întrebat:

Va rog daca se poate sa ma ajutati cu problema aceasta.Am laptop toshiba si windows 7.Inainte am avut windows vista cu licenta dar windowsul de acum nu e cu licenta.De fiecare data cand pun o imafine pe desktop sta cateva minute dupa care dispare si e ecranul negru nu are nici o imagine. Ce po sa ii fac.Multumesc mult. Fundita!

2 răspunsuri:
| camionagiull a răspuns:

Windows xp se zice ca e vechi dar nu te enerveaza!

| sabinaelena a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema dar nu am putut s-o rezolv decat cand am pus un windows cu licenta acea problema apare cand cei de la windows fac o verificare si gasesc o problema la calulatorul tau iti pun acel mesaj crede-ma stiu am avut aceasta probleme 1 an si am rezolvato doar cand mi-am pus wndows cu licenta