| dark99boy a întrebat:

Am si eu o problema... va rog ajutati-ma am incercat sa imi fac un radio si mi-am facut cont pe freestreamhosting si cand ii dau start imi zice
"Server Status: Server is online and waiting for your connection." ce sa'i fac ca nimeni nu poate asculta am intrat pe siteul radioului si imi zice ca este offline

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Pai trebuie sa-i faci playlist si sa-l pui online. Daca doresti imi poti da contul tau pe constantin@meditatii-instalare-windows.com sa ma joc cu el si sa-ti zic toate setarile. Nu este greu dar in mod sigur exista o smecherie.