| vLooM a întrebat:

Am si eu o problema... vreau sa schimb email la facebook si nu mg zice You must choose a primary email.(Trebuie să alegeți un e-mail principal) nu stiu cum sa fac. cine ma ajuta dau >---Funda
Deci scriu email si parola dau save. si zice You must choose a primary email.

Dau

1 răspuns:
| Vlad43 a răspuns:

Eu am fb in romana... intri la setari, setarile contului, si iti apare setari generale ale contului. cauta acola email. Acela este email-ul principa, l.