| Alextusent a întrebat:

Am si eu Sony Ericsson w715(Vodafone edition) si dupa cum stiti acest telefon are shake control, la unele aplicatii functioneaza shake control dar cand vreau sa schimb o imagine sau sa dau urmatoarea melodie prin intermediul shake control nu functioneaza.Trbuie sa umblu undeva in setari? Daca da unde trebuie sa intru sa-l fac sa functioneze?

1 răspuns:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu trebuie sa umbli in setari, du-te la un specialist in telefoane si iti va rezolva el problema