| Hosa95 a întrebat:

Am si eu un laptop Model: TOSHIBA SATELLITE C655 si imi da o eroare si nu pot sa ma mai joc jocuri Eroare este asta: "Hardware acceleration is either disabled or not supported by your video card driver, which could slow game performance. Make sure you have the latest video card driver installed and that hardware acceleration is turned on." Ce sa ii fac ca i-am facut toate satarile normale da tot nu merge, trebuie sa ii instalez un driver daca da ce driver? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| pascalau12 a răspuns:

Accelerarea hardware este fie dezactivata sau nu sunt acceptate de driverul de placă video, care ar putea încetini performanţa jocurilor. Asiguraţi-vă că aveţi driverul de cele mai recente, placă video instalata şi că este activata accelerarea hardware