| CranK71 a întrebat:

Am si eu un s4 si am intrat cu el in apa cateva secunde la mare, l-am dus la reparat si cand l-am dus mi se aprindea doar beculetul de notificari, l-am lasat la reparat 2 saptamani si am impresia ca nici nu s-a uitat la el. mi-a spus doar ca e placa arsa, acum cand il aprind la incarcat imi arata asa : http://s29.postimg.org/499cxrgjb/20150831_143826.jpg si vibreaza cand se aprinde, inainte nu arata asa si nici nu vibra doar se aprindea beculetul de notificari fara sa il aprind, va rog raspundeti doar daca va pricepeti credeti ca e placa stricata?

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Probabil a vrut sa puna un alt os pe el si nu a reusit. Daca inainte nu arata nimic si acum arata asta sigur a incercat sa-i faca ceva. Placa de baza este sigur. Cel mai probabil apa sarata a facut scurt pe undeva. Gasesti alta placa la 100 lei, nu mai stiu cat mai e pretul la ea, dar eu asa am luat una la vechiul telefon