| lala04 a întrebat:

Am un sonny ericsson experia arc si o problema foarte mare cu el.L-am lasat pentru 5 minunte si cand ma intorc il gasesc stins.Am incercat sa apas pe buton pentru al deschide, dar nu merge.Am incercat sa-l incarc, dar beculetul care se aprindea cand il puneam la incarcat nu se aprinde. L-am lasat o perioada si am incercat din nou sa-l deschis si sa-l bag la incarcat, dar niciun folos tot nu se parinde.Ce ar trebui sa fac? Mai poate fi reparat? Sau ar trebui sa nu ma mai chinui si sa-mi i-au altul? Nu stiu ce sa ma fac.

1 răspuns:
| catalinmobil a răspuns:

Eu crad ca l-ai scapat pe jos si s-a stricat ceva inauntru in orice caz dul la repart cred ca e ceva grav (fundita te rog?)