| AndreeaCatalina98 a întrebat:

Sal lume!

Am o problema cu nemernicul de telefon. Pe 20 ianuarie, mi s-a "deconectat" cardul din telefon, apoi i-am dat un restart. Dupa ce a pornit s-au actualizat 2 aplicatii. Am intrat pe facebook [care nu mergea de la ultimul update ] si cand am vrut sa ies din facebook, s-a blocat, ecranul negru, vibra cand ii apasam pe "back" dar nu se aprindea ecranul. Acum se blocheaza stand degeaba, il las la incarcat la computer, si peste 10-15 min, la fel, ecran negru, il blochez si cand vreau sa il deblochez vibreaza, dar nu se aprinde. Ce ar putea sa aiba?

Scuze de roman, dar am vrut sa dau cat mai detaliat.
PS : NU INCEPETI CU RESTAR DIN FABRICA big grin

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Telefon virusat cel mai probabil.

| Klandestin a răspuns:

Cere altul laughing

| orosdoru a răspuns:

Posibil sa ai probleme cu soft-ul. Daca inca ai garantie la el, du-l in service

| AndreeaCatalina98 explică (pentru orosdoru):

Fml, imi zice ca aplicatia android nu raspunde si se blocheaza...