| remusrufa a întrebat:

Am si eu un server de radio cu care emit muzica pe internet dar nu stiu cum sa fac sa am muzica non-stop adica (back-up) dar FARA SA TIN UN PC NON-STOP! Exista vreo solutie?! Astept Raspunsurihappyhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge decat daca ai un root.

11 răspunsuri:
| georgehari a răspuns:

Radonomy.com sau alt site care-ţi găzduieşte gratuit fişierele, în schimbul unor jingle-uri pe care le inserează ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remus eu nu stiu cum sa fac radio, care stie, sa imi zicasi mie...va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cum pot sa imi fac sait la radioul meu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remus pentru a difuza non-stop mai bine zis back-up trebuie sa platesti acel back-up adica accp si pleaca el automat cand inchizi tu calculatorul trebuie sa platesti 5 $

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DJ_ANDREI EXISTA DAR E CU BANI E PE PAKET 10 MEL 5 EURO 100 MEL 50 EURO SI 500 MEL 150 EURO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal - NameHost - Servere Radio - Super Oferta !

Buna ziua te contactez in legatura cu noua oferta de servere radio la super preturi.Te-ai saturat ca servarul tau sa fie Floodat?Nimic mai simplu prinde si tu oferta de toamna pe 2010.Aici ai oferta noastra click--> http://namehost.ro/radio.html nu uita ca toate pachetele de radio au Protectie AntiFlood/Anti DDOS.Panou Control WHMSONIC.Nu ezita sa ne contactezi.Echipa NameHost va doreste o zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RaDiOTgJiU.ZaPtO.OrG server de radio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall noi dam servere radio gratis www.radiosic.webnode.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio Sic Romania Iti ofera un server cadou doar aici WwW.RadioSic.webnode.Com inscriete si castiga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cineva interesat vand servar de radio pe net cu 500000 de ascultatori maxim cu backup cu doar 49, 9 pe luna daca e cineva interesat sa ma caute pe id : ionutz_crazy3032@yahoo.com dati un Buzz