| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Am un telefon Samsung E250 si vreau sa-mi pun parola la mesaje, dar imi cere parola.Eu pun o parola pe care sa o stiu eu si-mi zicetonguearola gresita.Am incercat mai multe dar tot imi zice asa. Cei care au asa telefon trebuie o parola a telefonului sau cum? :-ss

3 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx explică:

Mda dar parola telefonulu n-am unde sa o gasesc.Am cautat printre carti; e a; ea mici de la telefon dar nu-i nimic vorbe despre o parola

| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

Schimba intai parola telefonului.si dupa aia nu pin sau puk.doar parola telefonului

| MetalLover a răspuns:

Deci cand iti cere parola. trebuie s-o pui pe aia a telefonului. Nam de unde sa stiu. Tu ar trebui laughing