| Deni142002 a întrebat:

Am și eu un tv cumpărat anul trecut Sony din 2017 și problema este ca îmi apare ca rețeaua de wifi la care este conectata nu are internet, dar rețeaua pe alte dispozitive merge bine, ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| SebastianNicolae174174 a răspuns:

Salut, televizorul are Wi-Fi integrat? (sa te poți conecta "fără fir") dacă nu are încearcă sa bagi cablul de net la el și vezi de merge... Dacă nici asa nu merge sigur trebuie sa te uiți la un video pe YouTube cum sa faci setările de internet pentru el. Bafta!