| Diva a întrebat:

Am sters iconul rds de pe desktop. Ce sa fac? Am windows 7

10 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Click stanga pe pictograma cu monitorul de langa ceas(dreapta-jos in bara)-->mai departe te descurci...

| Evaa a răspuns:

Dai la 'Search' si sigur il gasesti si faci o copie

| M3ntosana a răspuns:

Te duci la start-> connect To si iei de acolo rds si pui pe desktop...simplu big grin

| chivas21 a răspuns:

Fa`l iar! laughing sau nu stii? S`a te ajute bunicul! tongue
Proprietati pe "my network places", click pe "create a new connection", se deschide o fereastra dai next, lasi bifat Connect to the internet si dai next apoi bifezi "Set up my connection manually" dai next apoi bifezi "connect using a broadband connection that requires a user name and password" dai next, scrii acolo RDS, apoi dai next. Cauti contracrul scrii numele si parola de pe contract dai next...bifezi si chestia aia sa faci shortcut pe desktop, si gata! Esti ca nou! laughing Sper ca nu ai dat restart la PC, pana nu ai citit mesajul meu! laughing Succes!

| evoke a răspuns:

Poti sa intri in Control Panel si dupa intri la Network Connections si il iei de acolo.
Si mie mi s-a intamplat la fel, si de acolo l-am luat.

| Căpșuuu a răspuns:

Pai cauta in recycle bin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa intrebare asa avatar laughing

| zhady a răspuns:

Arunca calculatorul pe geam, du-te ia-l de jos, te bata mama ta vreo 2 ore si dupa aia plangi intr-o balta de nefericire. A si mai iesi din casa, vezi ca a venit primavarawinking

| CuvinteFaraSens a răspuns:

Nu e nici o problema intra in Start; Connect To...si o s gasesti acolo RDShappy

| Andrew_4502 a răspuns:

Reinstaleaza cd-ul