| Elenushpisicush a întrebat:

Cum sa fac sa-mi apara iconul la Microsoft® LifeCam HD-3000 pe desktop adica sa il pot accesa (sa fac poze,video, etc.) am Windows 7
Dau funda :*. Va rog sa ma ajutati :O3...:*

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Te duci unde ai instalat aplicatia, si cauti fisieru care descide aplicati, dai click dreapta, creare comanda rapida (in engleza : Create Shortcut) apoi iei comanda rapida si o muti pe desktop.

| Elenushpisicush explică (pentru danimotenel):

Da-mi te rog idul tau ca sa intri pe TeamViewer te rog sa ma ajuti cu asta sad iti dau funda

1 răspuns: