| anonim_4396 a întrebat:

Am sunetele alea pentru mess cu "o iesit altu, buzz buzz buzz etc" laughing dar nu se aude nimic cand intra cineva. doar cand iese unul si cand primesc un buzz. de ce?

Răspuns Câştigător
| andra_9585 a răspuns:

Poate pentru ca nu ti-ai facut setarile si pentru cei care intra. Intra la preference->alert&sound->a mess contract goes on->browse si alegi melodia pe care o vrei

1 răspuns:
| Artemisia a răspuns:

Dezinstaleaza messul impreuna cu programul de sunete si apoi reinstaleazale, ai sa vezi ca va merge.