| YLLL a întrebat:

Cum aş putea sa am din nou sunetele alea. la mess cand intra cineva sa se auda batând la uşă iar când iese scarţâie uşa?laughing) Ştiţi cum se face?

65 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Http://bitinvasion.com/? mode=download&server=23MC1B9IUKSE
in limba romana nu stiu daca iti place

| ViVi a răspuns:

Scz ala nu merge http://www.ymlover.ro/tag/sunete/

| Raiden a răspuns:

Ai nevoie de Messenger8 BETA with Voice.

| cristina93 a răspuns:

Http://eu-simplu.blogspot.com/......funny.html dai la Yahoo! Messenger 8 Classic Sounds alea sunt cu scartaitul usii, mi le-am pus si eu. :D

| YLLL explică:

E bifat. dar sunt alte sunetesad

| YLLL explică:

@lara7. am avut programu ala şi m. a cam enervatlaughing)
mai inainte mi-am instalat yahoo messenger 10

| madelf a răspuns:

De aici: http://players-zone.forumz.ro/t4-yahoo-messenger-8-classic-sounds
Le am si eu. Dezarhivezi ceea ce ti se descarca(de preferabil pe Desktop sa-ti fie mai usor) si instalezi "Yahoo! Messenger8 Classic Sounds". Se va instala automat in folderul "Media" din documentul Messenger si gata! :D
Szia!

Laur
| Laur a răspuns:

Messenger / Preferences / Alerts and Sounds bifeaza Enagle alert sounds.

| lara7 a răspuns:

Da, se fac cu un programel micut...nu stiu site cu acele sunete, dar iti dau unul la care cand intra cineva...iti zice :o intrat unu...si apoi o iesit unu...cand dai bUzz: spune f repede... BUZZZ BUZZZ BUUZZZ...iti mai spune:te cauta cineva...asa... http://www.box.net/shared/ozzg5qipvy ...merge si la yahoo 8... sper ca te-am ajutat... te pup :*

| lara7 a răspuns:

Http://eu-simplu.blogspot.com/......funny.html ....atunci asta chiar ca te-ar enerva...=))) ii cu base... :)))

| lara7 a răspuns:

Http://www.ymlover.ro/tag/sunete/ asta... le-am gasit... dar cam tarziu...aNa mi-a luat-o inainte... dar ma bucur ca am ajutat-o gyanina... oriqm... te las ceau.:*

| gyanina a răspuns:

(Lara7) exact chestia aia ma chinuiam eu sa o zaut si n-am gasit-o... da bine ca ai lasat-o uh aici:-X mersilaughing)tongue ii soopr

| gatito a răspuns:

Si imi place mult. http://www.box.net/shared/ozzg5qipvy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger / Preferences / Alerts and Sounds bifeaza Enagle alert sounds. dar sunetele trebuie sa fiu wav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut asa ceva dar nu cu usa scartaind...,, o intrat unu... te cauta sineva...mai mai mai BUZZ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da le iei de pe net
sunete Y. M lover

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face?
ca vreau si euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un mess 9 cu sunetele alea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar la messenger 10 nu merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ymlover.ro/tag/clasic/ uite aici:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger/preferences/alerts ans sounds si unde vezi ca scrie browse dai pe el, si iti apar toate sunetele pe care le ai, si iti alegi pentru fiecare chestie cate un sunet de ex:cum ziceai cand intra cineva sa bata la usa,, scrie acolo ''a messenger contact buzzes me'' si dai browse si alegi sunetu pentru buzz si asa mai departe, pentru cand intra cineva alegi un sunet, pentru cand primesti e-mail alegi un sunet si tot asa sper sa intelegiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal spuneti-mi si mie unde arunc fisieru pentru ca sa-mi meraga sunetele in ce folder copii fisieru ca mu mai tin minte cum faceam pe timpuritongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sunete pentru mess 10 acelea originale am intrat pe siteu dat de cristina93 dar nu a mers imi puteti spune va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca stiu eu dar esti prea fitoasa sa-ti spun cum se face asa ca papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai stiu cum se face cred ca se descarca de pe www.sunete messenger.com papap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi ca e posibil sa-l fi dezinstalat si acum trebuie sa-l cautzi din nou si sa-l reinstalezi