| Claudytza_Claudya_1998 a întrebat:

Am tableta E-Boda Essential A300.Si mi s-a blocat.Ce sa fac? Dau fundita

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stiu sigur nu vreau să te sfătuiesc aiurea, dar dacă are baterie scoate o, si vezi dacă este incărcată, pune limba pe acele lamele de fier ale bateriei, iar dacă este incărcată inseamnă că are ceva tableta, dacă nu, o pui la loc si bagi tableta la incărcat. Succese.

| whatevernvm a răspuns:

Cred ca toate sunt asa. pe a mea am bagat-o la incarcat si nu se mai aprinde laughing. O am in garantie si de o saptamana e la reparat, daca e in garantie du-o mai bine happy

| Nycusor_Buga_Maryus_1996 a răspuns:

In cel mai rau caz daca tableta este incarcat iei un ac de cusut sau ceva foarte subtire si trebuie sa aiba o gaura pe margini i acela este un buton de reset bagi acul acolo si tii apasat pana se aprinde sau timp de o jumatate de minut...Succes!

| Love_Dydu_1998 a răspuns (pentru Nycusor_Buga_Maryus_1996):

Am incertcat si tot nu merge