| silviuflueris a întrebat:

Am tableta evolio aria si nu stiu ce jocuri sa-mi iau (am nova3, asphalt7,avp evolution,gta vice city, bladeslinget si altele).Voi ce imi recomandati.

9 răspunsuri:
| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Salut! gta vice city si gta vice city le am si eu si sunt foarte tari iti garantez.Restul nu ma prea incanta thinking

| Anonimous321Go a răspuns (pentru StReEtDaNcEaNa):

Merge gta vice city pe ea? trebuie sa-l platesti?

| StReEtDaNcEaNa a răspuns (pentru Anonimous321Go):

Merge,dar se instaleaza putin mai greu.Si pe telefon merge.

| robert567 a răspuns (pentru StReEtDaNcEaNa):

Ce laptop ai eu am isus si se poate sa iti instalezi gta 5

| StReEtDaNcEaNa a răspuns (pentru robert567):

Gta nu este aparut pentru laptop sau PC.Doar xbox

| StReEtDaNcEaNa a răspuns (pentru robert567):

Gta 5 adica

| MariusPF a răspuns:

Pai :
1.Subway Surfers
2. Temple Run
3. Temple Run 2
4.Hill Climbilg
Astea le am si eu si nu sunt nu stiu eu ce din alea ca GTAVC sau altele dar sunt frumoase
5.Da`mi Funda tongue

| silviuflueris explică (pentru MariusPF):

Nu mai stii si altele ca le am mai si in plus am pitfall si pou

| sabonim a răspuns:

Eu ti-as recomanda 'istunt2', 'te crezi destept' stiu multe da aste sunt foarte tari