| Abstract112 a întrebat:

Am telefon Samsung S5260 (star 2) si de la un timp merge foarte greu. Am incercat sa imi upgradez ultima versiune de firmware dar imi spune ca am spatiu insuficient pe disk ( trebuie cel putin 3000 MO) Am sters tot din memoria telefonului, la fel si din memoria externa (card de 2 gb) dar nu merge, imi da eroare de fiecare data. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| BlueRay a răspuns:

Nu mai incerca. Si eu am EXACT acelasi telefon. Si eu cand intru pe internet, trebuie sa am toate gadget-urile inchise ca sa mearga normal, altfel imi scrie " Memorie insuficienta ". Intr-o vreme imi bloca apelurile persoanelor care ma sunau si am fost nevoit sa il resetez ca sa nu se mai intample problema. Samsung S5260 Star Wi Fi este un telefon foarte " pontos ". Ti-as recomanda sa il schimbi daca tot nu reusesti sa iti rezolvi problema. Numai bine!