| strategicul007 a întrebat:

Salut am un telefon Orange hiro si a aparut o versiune firmware noua. Daca o descarc si o instalez afecteaza telefonul cu ceva adica bateria va tine mai putin sau alte chestii, va ocupa mult spatiu in memoria telefonului?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Noile versiuni de firmware sunt menite sa aduca imbunatatiri in ceea ce priveste functionarea telefonului. Instalarea noii versiuni de firmware poate creste usor spatiul ocupat in memoria telefonului.

Cu prietenie,
Orange Helper

| strategicul007 explică (pentru OrangeHelper):

Buna ziua de cand am instalat firware nou mi s-a qctualizat si youtubeul dar era mai bun cel vechi deoarece se vedeau videourile mai bine cum pot trece la versiunea de youtube dinainte?

| Kylexy a răspuns:

Cu siguranta ca va ocupa mai mult spatiu. daca min timpul instalatiei se intampla ceva cu cablul de date, pc, tel acesta din urma va avea de suferit, pierzi si garantie. ca tel luate de la Orange sunt branduite.