| okei a întrebat:

Am tot auzit despre " tuning " pe telefoane gen Nokia 5610, 6300 etc
Modificari la soft etc stiti ceva? Eu detin un Nokia 5610 Xpress Music!

3 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Si daca ar exista un tuning` acesta nu ar aduce noi functii ci doar reinoiri de versiuni de soft pe care telefonul tau le foloseste deci nimicuri, eu de curand mi-am instalat pe SE Walkmen un soft nou si nu am nimic in plus in afara de faptul ca nu se mai stinge singur telefonul fara motiv ...adica nu mai am virusi big grin

| kenzo007 a răspuns:

Buna...
Sugestia mea este sa lasi softul din fabricahappy este cel mai bine am avut mai multe modele de telfoane si am facut destule gresli cu ele cu softuri. Acum detin un Nokia E 63 si am luat eu ceva soft cu tuning si cam se blocheaza deci pastreaza ce aihappy

| yahoo a răspuns:

Nu stiu... ii ciudat... mie cel putin nu mi-ar placea sa-mi schimb telefonul... mi-l cumpar cu tot ce vreau.la ce sa mai platesc pentru a-l modifica?
happy