| Lindoro a întrebat:

Am transformat un fisier pdf in doc.Pc-ul meu il deschide dar daca il pun pe alt pc imi arata section break(next page).Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Sa nu fie alta versiune de office, de word. vezi ca odata ce ai deschis un fisier doc in world exista mai multe moduri in care poti sa-l salvezi

| LaLooxD a răspuns:

Pai daca iti arata section break.Trimiteti pe mail pdf-ul, descarca-l pe celalalt pc si transforma-l din nou, decat sa te chinui.Bafta!