| Sh_Punct_Valoaree_1996 a întrebat:

Am trimis cuiva un mesaj pe facebook, daca il blochez tot ii apare?
cum pot sa fac sa nu ii apara?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai poti face nimic.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu se mai poate face nimic. Imi pare rau.

| WaterDrop a răspuns:

Ce sa faci, n`ai ce sa faci.Scuza`te fata de persoana respectiva daca a fost un mesaj urat si minte ca doreai sa il trimiti altcuiva. Poate te va crede.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Aa, iti ceri scuze fata de persoana aia.

| IoanaIonuca a răspuns:

O sa ii apara si daca il blochezi. Nu o sa poata sa iti raspunda, dar de aparut ii apare. Nu poti sa faci nimic daca l-ai trimis.

| UnBaiat439 a răspuns:

Simplu:

Nu poti face nimic. Daca e ceva ce o sa il/o deranjeze cereti scuze de pe acum

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Singura solutie ar fi sa-i intri pe cont si sa-ti stergi mesajul, dar nu-i asa ca nu e ceva usor de facut? Regret, dar nu exista nicio rezolvare. Va trebui sa-ti iei inima-n dinti si sa suporti consencintele. laughing Bafta!