| anonim_4396 a întrebat:

Am un abonament orange cu 20 min in retea si 180 min cu 3 nr favorite. Pot sa schimb acest abonament intr-un abonament de genul :pinguin sau care sunt acum noi[adica un abonament mai ieftin]? Daca da, trebuie sa platesc ceva in plus? Abonamentul nou va avea durata pe care o avea si cel vechi sau va trebuie iarasi sa-mi prelungesc abonamentul cu 1, 2 ani?

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Suna la 411 si vei afla mai multe acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa iti schimbi abonamentul si daca vrei sa revii la primul abonament o poti face dupa 6 luni. si eu imi schimb abonamentul cu delfin 8. dar intreaba la 411 cum bine zice @kratos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se poate.
Fix la fel a avut mama. acum are delfin.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va avea aceiasi durata,. nu trebuie sa platesti nimic in plus.PT ca esti veche cu abonamentu ( ca vad ca ai ala vechi) ai beneficii