| MihaiEnescu a întrebat:

Am un Allview p6 Life de 4 zile cumparat si problema e ca in casa nu mai primesc semnal,specific ca sunt in Telekom si din Bucuresti, problema a aparut de aseara dupa cutremur si inca persista...imi poate spune cineva de la ce este?

4 răspunsuri:
| MihaiEnescu explică:

Da,au

| AdrenalinTm a răspuns (pentru MihaiEnescu):

Doar la cartela mai nou telecon nu primesti sau in general? daca ai garantie profita de ea sau poate l-ai luat codat pe o anumita retea

| xXxMurteristxXx a răspuns:

Poate s-a demagnetizat

| MihaiEnescu explică (pentru xXxMurteristxXx):

Am bagat cartela in alt telefon si mergea, telefonul are dual sim si nu merge nici digi nici cosmo...cu digi oricum am avut mereu probleme, e doar cartele de net