| r3dscorpion a întrebat:

Am un amplificator G-dec Junior care bazaie cand pornesc distorsul.Ce pot sa fac pentru a scapa de bazait, in afara sa il duc inapoi?

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Poate sa fie din cauza impamantarii prost facute sau deloc.Sau din cauza ecranarii, la fel, prost facuta, sau deloc.

2 răspunsuri:
| ExpertMen a răspuns:

Bazaitul poate surveni de la o cupla.Cel mai bine ar fi sa arati cuiva care se pricepe sau sa il duci la un service

| Ciprian007 a răspuns:

Mai poate pocni asa daca este dat la volum mai mare, sau sunt multi consumatori la o priza