| Leonis2014 a întrebat:

Am un aparat foto http://www.domo.ro/......ncarcator, si azi am pus pozele in pc prin cablu usb, dupa ce l'am scos imi aparea "afisare fisiere imposibile" si nu imi mai aparea pozele! Dau FUNDA celui care ma ajuta cu problema!

2 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

De multe ori poate sa dea eroare cand muti pozele din pc in aparat prin mod usb. Mai bine le copiezi pe card si astfel le ai pe aparat sau invers

| CoL00SaL a răspuns:

Nu ai tu in pc ca sa vizualizezi pozele banuiesc eu...Totusi incearca sa dai click dreapta pe o poza cauti optiunea "Open With" si ai mai multe optiuni, de preferat sa dai pe "Windows Photo Viewer" iar daca nu iti apare nimic dai la ultimu jos "Choose default programs" si iti va aparea o lista cu mai multe optiuni.Bafta!