| elena_6631 a întrebat:

Am un aparat foto modelul acesta http://www.letsgodigital.org/images/producten/791/specs/ benq_s40_front.jpg si de cateva zile face figuri, cand il deschis scrie "cover open" si se inchide. nu se pricepe nimeni la astea. spun ca capacul de la baterie nu e deschis cand scrie asa. fundita cine ma ajuta. :*

1 răspuns:
| rsn13 a răspuns:

Probabil atunci cand inchizi capacul despre care e vorba in eroare, apasa cu un bumb mic, un butonas ascuns, verifica sa nu aiba vreun bumb rupt, si fa-l cumva sa apese din nou pe butonas.