| Kaaatyyy a întrebat:

Hei! Urgent! Am aparat foto Olympus C-370 Zoom.Si, am scos acumulatorii, i-am pus la incarcat, i-am pus la loc.Si cand l-am deschis mi-a aparut Card-Cover Open...Si pe fundal albastru conturul aparatului...am verificat cardul, bateriile si tot asta imi apare:-ss
Ce inseamna!?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inseamna ca este deschis capacul compartimentului unde este cardul. S-ar putea sa fie o defectiune fizica (un contact defect) sau una psihica (trebuie resoftat aparatul). Du-l la un specialist.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent.