| brunetik_9995 a întrebat:

Am un BB si nu ma pot conecta la internet(vodafone) am sunat la relatii cu clientii si au spus ca nu au setari pentru BB am schimbat setarile manual dar tot nu merge

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Era mai usor daca specificai exact ce BB ai. Uite aici toate telefoanele BB pe care poti configura setarile de internet de la Vodafone: https://www.vodafone.ro/......kberry.htm
Dupa ce selectezi telefonul, ai in partea dreapta, optiunea "Setari internet pe mobil" si alegi "Abonament" sau "Cartela Vodafone".

| brunetik_9995 explică:

Bb 3G 9300