| adishor94 a întrebat:

Am un blog pe wordpress.com si nu prea stiu sa mi-l editez.
Daca se descurca cineva as vrea sa imi dea si mie cateva sugestii.Va multumesc

2 răspunsuri:
| gatablog a răspuns:

Ar fi interesant de stiut exact ce vrei sa editezi, grafica, aspectul, textele?

daca ai nevoie de ajutor online iti stau la dispozitie pe yahoo messenger, id = eoportunitati sau pe blogul creat special pentru cei care vor sa stie cum sa faca un blog wordpress

www.GataBlog.info

| Nevricoasa a răspuns:

Si eu am cont wordpress si e destul de simplu de folosit. Poti sa intri la my blog-dashbord si in stanga vei vedea tot ce ai nevoie, optiuni, setari, moduri de a schimba imaginea si tema. Sper sa iti fi fost de folos. Incearca si blogul meu www.nevricosi.wordpress.com