| anonim_4396 a întrebat:

Am un chat de xat, am bagat radio si nu se aude. Cine imi spune de ce si cum se face?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in propriul tau xat iar undeva in dreapta intrii la edit apoi password apoi chat box settings jos ai o casuta Radio station acolo pui link-ul radio-ului tau si gata! Si inca ceva ...vezi ca nu merg toate radio-urile pe chat! Sper ca te-am ajutat! Succes!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| djromysicily a răspuns:

Nelu a spus bine, dar nu complet, in completare, atentie cum trebuie sa fie link-ul ce il vei pune:deci:edit your chat>extra features>te duci la caseta radiostationsi pui acolo>(ex)http://78.129.224.15:31804(codul il optii din alaturarea ip+post, dupa ce le pui sus pe o pag goala pentru a afla link-ul de winamp, atentie trebuie sa iti apara fara bara la urma, asa il pui acolo, asa va merge si cu listen2 my radio, pai dai save si e gata)pentru alte sfaturi id-ul meu e:romichira
, sau hitradiobest90, succes!

| secret_1300 a răspuns:

Nu merge i o eroare baga un script pe pagina de chat cu radio tau