| Chetrica a întrebat:

Am un computer cu placa de baza K8N-E si 1 gb ram (Momentan am un procesor AMD Semphron 3000+ de 1, 8 ghz single cor) vreau sa imi spuneti ce procesoare pot sa imi pun (dual core preferabil de 2.4 ghz )si as mai vrea sa imi pun o placuta de 2 gb ram (in plus). Cam cat m-ar ajunge (pana in 400 de ron).

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Pai placuta de cam 1mil jumate si procesorul cam 2 mil dar vezi sa iti suporte placa de baza procesorul

| Chetrica explică:

Bun... dar eu vreau modelele!