| anonim_4396 a întrebat:

Am un Dell Inspiron 8600 si nu are HDD+inca nu stiu ce piesa de acolo. Caut Hard disk second hand in Brasov. FUNDA la cea mai buna oferta!

1 răspuns:
| Urzi23 a răspuns:

Greu este sa intrii pe www.okazii.ro si sa te pui pe cautat. Cauti mai intii ce hdd ai nevoie pentru laptop probabil in capul conectorului are ca o mufa cu picioruse nu mai stiu cum se cheama cauta manualul de service si o si vezi http://support.dell.com/....../index.htm acolo gasesti tot ce vrei bafta