| ggooggllee a întrebat:

Am un Galaxy Tab 2 si I-am dat revenire la setarile din fabrica, dar inainte sa fac asta am bifat sa faca copie de rezerva si acuma nu mai am nicio aplicatie, nicio poza. Unde gasesc acea copie? Dau FUMDA!

Răspuns Câştigător
| goldrule a răspuns:

Au fost sterse...backup nu este si la poze

2 răspunsuri:
| goldrule a răspuns:

Folosesti root explorer dar iti trebuie root. Dar oricum el a facut copie doar la setari nu si la aplicatii, asa ca trebuie sa ti le iei din nou. Sper ca te-am ajutat!

| ggooggllee explică (pentru goldrule):

Pe mine ma interesau pozele nu aplicatile, deci unde le gasesc?

| goldrule a răspuns (pentru ggooggllee):

Au fost sterse...backup nu este si la poze