| Xenoverse a întrebat:

Am un gamepad controller de la ipega si nu stiu cum sa-l conectez la noul meu telefon Samsung Galaxy A5 2017, va rog ajutati-ma dau funda.

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

Banuiesc ca atunci cand l-ai cumparat l-ai luat nou si ai primit odata cu el manual de instructiuni unde scrie totul, de la a la z.
Nu stiu cum sunt acele gamepaduri, adica stiu cum arata, etc dar nu am folosit nici odata unul, si nici nu ai precizat modelul de la el(poate gaseam informatii utile pe internet cu privire la problema ta). Poate e prin bluetooth sau prin ceva aplicatie de la producator.