| Winners10 a întrebat:

Am un GPS Serioux si i-am dat o resetare generala si acum cand vreau sa intru in modulul de navigare in apare mesajul : " please seth navi path "... stue cineva ce inseamna? Ca nu pot sa il mai folosesc

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Incepe de aici: http://askgrandad.falcontechnology.co.uk/......navi-path/

Daca nu e chiar ca acolo, adapteaza-te si tu la device-ul tau. Ideea este sa ajungi cumva sa ii selectezi programul de navigatie de unde este - ca sa il poata porni (ca asta nu reuseste sa faca de zici ca nu il mai poti folosi).