| ady09 a întrebat:

Am un hard extern de 320 GB, dar cand vreau sa pun un fisier mai mare de 5 GB imi zice ca fisierul este prea mare pentru a fi copiat. cum pot sa-l repar?

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Verifica formatul adica sa fie in primul rand ntfs 2 verifica spatiul de pe hard 3 vezi cat ai alocat partitiilor posibil sa ai o partitie mai mica si restul spatiu nedefinit click dreapta manage storage space pe my computer

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

HDD-ul nu e formatat NTFS, posibil sa fie FAT/FAT 32.Salveaza tot ce ai de pe el in calculator si apoi formateaza-l si vei putea transfera mari si cu o viteza mai buna happy.

| Narcis2007 a răspuns:

E plin hadru...

| Minks a răspuns:

Posibil sa nu fie de la hard ci de la windows. thinking

| rares1900_2606 a răspuns:

Nu cumva ii plin hard-ul?
verifica

| ady09 explică:

Am windows 7 minks. pe vechiul windows 7 avut tot nu mergea