| MFlorinCristian a întrebat:

Am un hdd de la Hitachi, il am de 2 ani jumatate,niciodata nu l-am scapat sau avariat in vreun fel,iar de la un timp de vreme a inceput sa mearga prost,pur si simplu,imi dadeau toate aplicatii din pc "dont send" iar dupa un restart revenea la normal. Tin sa precizez ca am luat un program care "vede" ce problemele are, poza :" https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/......8742_n.jpg ". Doresc sa stiu daca il pot salva cumva, as aprecia mult! Astept pareri! Funda bineinteles celui care ma lamureste! happy

Răspuns Câştigător
| Anonimsiatat0 a răspuns:

Cel mai probabil ai un virus.
Iti recomand sa foloseti Avast sau Avg(pe astea le folosesc si eu)

| MFlorinCristian explică (pentru Anonimsiatat0):

Https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/......8742_n.jpg - uite link-ul poze, ca observ ca da eroare acolo, nu stiu sincer ce ar putea sa fie...

5 răspunsuri:
| Anonimsiatat0 a răspuns:

E posibil sa-ti fi aparut si din cauza opririlor fortate ale unitatii (vezi numar porniri vs. ore de functionare). Sa n-o dea in C6...

| MFlorinCristian explică:

Bun,are cineva alte pareri? Ceva mai explicit daca se poate sau chiar cineva care a trecut prin asta! happy

| K0sti a răspuns (pentru MFlorinCristian):

E compromis, nu mai prezinta garantie! Mai poti incerca asta: http://www.epasystems.ro/hdd-low-level-format/