| UnBaiatNumitAlex a întrebat:

Am un HTC desire 510 si mi-am cumparat husa flip si as vrea o aplicatie sau o setare pentru senzor, cand inchid husa sa se inchida ecranul si cand deschid husa sa se deschida

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.danielkao.autoscreenonoff

Eu iti recomand sa nu o instalezi foloseste multa baterie nu stiu ce senzori foloseste aplicatia poate folosi senzorul de proximitate sau camera frontala ca sa poata functiona aplicatia unul dintre astea 2 trebuie sa fie pornita permanent ceea ce rupe bateria dupa parea mea e o aplicatie inutila de aceea ai buton de start