| Stancev_Selena_2001 a întrebat:

Știe cineva o aplicație care: Atunci cand deschid husa sa se deschidă și telefonul? (Sa se aprindă)

Răspuns Câştigător
| PATRICIAANAMARIA a răspuns:

Buna,draga Selena! Pentru ca telefonul sa se deschida atunci cand vrei tu exista o husa speciala numita husa activa care are inauntrul ei niste senzori care deschid telefonul automat. Nu este prea sanatos pentru telefon dar daca vrei poti incerca. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau o apk ceva care sa reincarce cartela lunar.

| catalinus13 a răspuns:

Asta nu depinde de o aplicatie depinde de telefon sau ce husa are el eu la al meu i am lu-at o husa tip flip dar are ceva magnet acolo pot sa fac stand din el si da trebuie ca husa sa aiba ceva magnet ca sa functioneze ce vrei tu sa faci k?
BAFTA

| xEdy24 a răspuns:

Nu exista o aplicatie pur si simplu unele telefoane fac asta.
Oricum mult noroc!happy