| lovellyboy a întrebat:

Am un HTC S710 si am internet de la orange dar nu stiu cum sa bag setarile ca nu exista nici setari manuale nici automate. Dau funda la cel care imi da niste setari functioale

1 răspuns:
| maryngeorge a răspuns:

NU cred ca nua re satari trebuie sa cauti in telefon poti sa inprumuti un telefon de la un prieten care are setarile de net si le iei de acolo si le faci manuale te uiti la setarile lui si le modifici pe ale tale asa cum sunt la el sau daca nu te duci la un reprezentata Orange la un magazin si vad iei ce setari iti trebuie iei te ajuta ca este interesul lor