| Streaja a întrebat:

Am un iphone 5 si de cateva zile cand pornesc camera apare jos in coltul din stanga o umbra neagra inesesizabila pe unele culori, exemplu iarba, lemnu, etc...
Sub sticla camerei sunt cateva firicele de praf, nu stiu cum au ajuns acolo, poate asta e problema. Cat ma costa sa ma duc la un service sa imi curete praful de acolo, eu nu am surubelnita asa mica sa desfac suruburile acelea ca il rezolam acasa.
Ce parere aveti, praful acela sa fie problema?
Mentionez ca, camera nu avea umbra aia acolo si firicelele alea de praf erau acolo de ceva luni de zile.
FUNDA!

1 răspuns:
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

De costat, n-o să te coste mult, doar că o să ți-l dea c-am peste 2 săptămăni, gata curățat perfect! Eu am pățit-o cu un iphone6! Fac un lucru perfect, mai ales la mobilele scumpe! Au mai mare grijă căt de obicei!